קצת עליי

אם נהיה כנים אני מסוג האנשים שלא אוהבים לדבר על עצמם אבל אם כבר הגעתם לפה אז בואו נדבר קצת עליי. אני לא יודע אם שמתם לב אבל בכל עמוד שירותים באתר יש חלק קטן בתחתית העמוד עם מעט מידע עליי. השקעתי די הרבה זמן בליצור את האזור והעצלנות גברה עליי אז לא יכולתי שלא לעשות העתק הדבק אבל אני אוסיף לכם מידע נוסף בהמשך.

מעצב גרפי

אז מי זה בכלל המעצב?

נעים להכיר, שמי יוחאי ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים כבר למעלה מעשור (למעשה אני מתקרב כבר לעשור וחצי). מרבית העיסוק שלי הוא בתחום הדיגיטל והשירותים שבהם אני מתמחה הם: בניית אתרים בוורדפרס, מיתוג עסקי, עיצוב לוגואים, עיצוב באנרים ומודעות לפייסבוק, בניית דפי נחיתה וכו'…

אם אתם עסק קטן שזקוק לסיוע ומחפש גרפיקאי פרילנסר/עצמאי ובונה אתרים שבאמת אכפת לו מהלקוחות שלו אז אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולשוחח ואני בטוח שאוכל לסייע.

ודרך אגב אם זה מעניין מישהו יש לי גם תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה והנדסאי תעשיה וניהול עם התמחות בשיווק.

בהמשך למה שכתבתי למעלה נכון להיום אני גרפיקאי פרילנסר ובונה אתרים שעובד מהבית (יכול להיות שזה ישתנה בקרוב כי אני כבר מטפס על הקירות). את הדרך שלי בעיצוב גרפי התחלתי עוד בימי התיכון שבהם למדתי פוטושופ על מנת לעצב חתימות לפורמים (תקופה שבה כנראה היה לי עודף לי זמן פנוי).

את דרכי בעולם בניית אתרים התחלתי עוד בגלגול אחר, בתקופה שבה לא היו טלפונים ניידים עוד בימים שבהם היינו בונים אתרים באמצעות קוד HTML וטבלאות. נכון להיום אני עוסק בתחום של בניית אתרים ועיצוב גרפי כבר כמעט עשור וחצי.

את מרבית האתרים שאני בונה לעצמי אני גם מקדם באופן אורגני בגוגל וזה נותן לי נקודת מבט נוספת וחשובה כאשר אני בונה אתרים ללקוחות. נכון להיום אני בונה אתרים באמצעות וורדפרס והאתרים שאני בונה יותר מהירים, עובדים עם קוד תקני ומותאמים בצורה טובה למנועי החיפוש ולפלטפורמות השונות (מובייל, מחשב נייח, טאבלט וכו'..).

התחום הזה התחיל כתחביב ובשנת 2017 השקתי את האתר YYDevelopment והתחלתי את דרכי כגרפיקאי פרילנסר וכבונה אתרים. נכון להיום הבלוג של האתר הפך להיות אחד הבלוגים המובילים בארץ ללימוד על העולם הדיגיטלי, על ניהול ותפעול עסק בצורה טובה יותר ועל יצירה ועריכה של אתרים שנבנו בוורדפרס.

יחד עם מה שכתבתי מעל אני גם מאמין שאני אחד המומחים בארץ בתחום של עיצוב באנרים לגוגל ובתחום של עיצוב מודעות לפייסבוק. מדובר על אחד התחומים שבו אני מקבל הכי הרבה עבודה וזהו גם התחום שאני הכי מתחבר אליו והכי אוהב לעסוק בו בעבודתי כמעצב גרפי.

למי שלא יודע אני בונה אתרים סדרתי ונכון להיום במקביל לפרויקטים שאני עושה ללקוחות יש לי כמה עשרות אתרים ששייכים לי ואתר מעצב הוא רק אחד מהם. כאשר אני בונה אתר או יוצר עיצוב ללקוח אני מביא את הידע והניסיון שצברתי מעיצוב ובנייה של אתרים לעצמי ואני מממש אותו גם באתרים של לקוחותיי. הידע המעשי הזה יקר ערך והוא זה שעושה את ההבדל בין בונה אתרים שיודע לבנות אתרים שמחזירים תוצאות ומביאים לקוחות חדשים לעסק לבין בונה אתרים שהמטרה שלו היא פשוט לבנות אתר יפה.

אם איזה סוג לקוחות אני אוהב לעבוד?

איפשהו בדרכי בעולם העסקים החלטתי שאני לא פחות אוהב לעבוד עם חברות גדולות ואת עיקר הפעילות שלי אני מעוניין לעשות מול עסקים קטנים ופרילנסרים שלהם אני באמת יכול לסייע וכאן נולד האתר מעצב במטרה לפנות לקהל יעד שאני מחפש לעבוד ופחות לחברות גדולות.

הלקוחות שאני מחפש הם כאלו שמשתפים פעולה ומראים רצינות, אנשים שיודעים מה הם רוצים ומחפשים מישהו שיוציא את הרעיון שלהם לפועל ויכוון לדרך הנכונה שצריך. כמו שאתם בתור לקוחות מחפשים מישהו שנוח ונעים לכם לעבוד איתו החיפוש הזה הוא הדדי ואם אתם מבינים את זה אני מאמין שנסתדר. אני אציין בנוסף שמרבית העבודות שאני מקבל כיום הם עבודות מלקוחות חוזרים ויש לכך סיבה טובה. אתם יכולים גם לצפות בעמוד של הביקורות כדי לראות מה יש ללקוחות שלי להגיד עליי.

אם אהבתם את מה שראיתם באתר ואתם זקוקים לסיוע בכל פרויקט שקשור לעיצוב גרפי או בניית אתרים צרו קשר, נדבר, נראה אם יש לנו התאמה ושפה משותפת ונתקדם משם.