בלוג המעצב

את כל הידע שצברתי במשך השנים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למדתי מהרשת (או לפחות 99% מהידע). נכון להיום הידע שצברתי מאפשר לי להשתכר בכבוד ולעבוד במשהו שאני אוהב לעשות. בנקודה מסוימת בדרך החלטתי להחזיר בחזרה לקהילה והתחלתי לשתף באתרים השונים ברחבי הרשת את הידע. מתחת תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בעצמי במטרה לסייע למי שמחפש ללמוד דברים חדשים הקשורים לתחום העיסוק שלי.

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

קיימים סוגים שונים של מודעות לפייסבוק כגון: מודעה סטטית, מודעת וידאו, מודעת אנימציה בפורמט GIF ומודעת קרוסלה. כנסו ותגלו איזה סוג מודעות הכי מומלץ מבין כולם.

האם פרילנסר זול יותר?

האם פרילנסר זול יותר מחברה?

שאלה חשובה שהרבה בעלי עסקים שואלים את עצמם היא האם גרפיקאי פרילנסר יהיה זול יותר מחברה או סטודיו לעיצוב. במאמר הבא אדבר בקצרה על נושא המחירים והעלויות.

למה לבחור פרילנסר לפרויקט

5 סיבות לבחירת מעצב פרילנסר

מתלבטים האם לבחור מעצב גרפי פרילנסר או חברה גדולה? במאמר הבא אציג בפניכם כמה סיבות חשובות לכך שעדיף לבחור גרפיקאי פרילנסר על פני חברה גדולה.

טיפים למיתוג

טיפים למיתוג יעיל

התהליך של מיתוג לעסק מורכב יותר ממה שרבים חושבים ובחירת האדם הנכון למיתוג לפעמים הופכת לפעולה לא פשוטה. במאמר הבא תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לבצע את ההחלטות הנכונות בנושא.

כלים למיתוג

מה כלול בחבילת מיתוג

כאשר אתם מתחילים תהליך של מיתוג לעסק עולה הצורך לבחור מהם האלמנטים/הכלים שתרצו ליצור בתהליך. בעמוד הבא אציג בפניכם את האלמנטים הגרפיים שניתן ליצור בעת מיתוג לעסק.

סוגי באנרים

סוגי באנרים

כל פרויקט של פרסום בגוגל באמצעות באנרים מתחיל מבחירת סוג הבאנרים שבו אתם מעוניינים. במאמר הבא אלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ואציין איזה סוג באנרים אני מעדיף.

גודל באנרים לגוגל

גודל באנרים לגוגל

אז מי אמר שגודל לא קובע? כאשר מתחילים פרויקט של עיצוב באנרים לגוגל אחת ההחלטות החשובות היא בחירת כמות וגדלי הבאנרים. בואו ללמוד איך לבחור גודל באנרים לגוגל.

טיפים לעיצוב באנרים

טיפים ליצירת באנר אפקטיבי

מנסים לפרסם את העסק באמצעות באנרים? לעיצוב באנרים יש כללים וטיפים שיכולים לעזור לכם לשפר את ההמרות באופן משמעותי. רוצים לשמוע עוד? כנסו למאמר, זה לא עולה כסף.

מה זה לוגו

מה זה לוגו?

אז פתחתם עסק חדש ופתאום נזרקה המילה “לוגו” ואז שאלתם רגע אבל מה זה לוגו? בשביל זה אני פה, כנסו למאמר ותוכלו ללמוד מה זה לוגו, מה עושים איתו ולמה יש לו חשיבות כל כך גדולה.

1 2