בלוג המעצב

את כל הידע שצברתי במשך השנים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למדתי מהרשת (או לפחות 99% מהידע). נכון להיום הידע שצברתי מאפשר לי להשתכר בכבוד ולעבוד במשהו שאני אוהב לעשות. בנקודה מסוימת בדרך החלטתי להחזיר בחזרה לקהילה והתחלתי לשתף באתרים השונים ברחבי הרשת את הידע. מתחת תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בעצמי במטרה לסייע למי שמחפש ללמוד דברים חדשים הקשורים לתחום העיסוק שלי.

אתרי/מאגרי תמונות מומלצים למעצבים

מאגרי תמונות למעצבים ובוני אתרים

מחפשים אתרי תמונות סופר איכותיים? תנו לי לסייע לכם בחיפוש. במאמר הבא אשתף אתכם ב-5 מאגרי תמונות מומלצים ואיכותיים שיתאימו למעצבים גרפיים ולבוני אתרים.

מה זה דף נחיתה?

מה זה דף נחיתה? ומה עושים איתו?

דף נחיתה הוא הלב של קמפיין פרסום ולמעשה דף נחיתה לבד יכול להיות אחראי על הצלחת הפרויקט ועל הכישלון שלו. במדריך הבא אסביר מה זה דף נחיתה ואיך ליצור דף נחיתה אפקטיבי.

כמה עולה מיתוג עסקי?

כמה עולה מיתוג עסקי?

רוצים לדעת מה המחיר של מיתוג? רוצים באמת לדעת מה המחיר? בגלל שחבילת המיתוג משתנה מחברה לחברה אז קשה לנקוב במחיר. ובכל זאת כנסו ונסייע לכם לקבל כיוון למחיר.

איך לבחור מעצב מקצועי?

איך למצוא מעצב מקצועי?

אז מה עושים כאשר יש כל כך הרבה מעצבים? איך אפשר לבחור מישהו מקצועי שיספק תוצאות? במאמר הבא אציג 5 כללים שלפיהם ניתן לבחור מעצב גרפי מקצועי שנותן בראש.

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

קיימים סוגים שונים של מודעות לפייסבוק כגון: מודעה סטטית, מודעת וידאו, מודעת אנימציה בפורמט GIF ומודעת קרוסלה. כנסו ותגלו איזה סוג מודעות הכי מומלץ מבין כולם.

האם פרילנסר זול יותר?

האם פרילנסר זול יותר מחברה?

שאלה חשובה שהרבה בעלי עסקים שואלים את עצמם היא האם גרפיקאי פרילנסר יהיה זול יותר מחברה או סטודיו לעיצוב. במאמר הבא אדבר בקצרה על נושא המחירים והעלויות.

למה לבחור פרילנסר לפרויקט

5 סיבות לבחירת מעצב פרילנסר

מתלבטים האם לבחור מעצב גרפי פרילנסר או חברה גדולה? במאמר הבא אציג בפניכם כמה סיבות חשובות לכך שעדיף לבחור גרפיקאי פרילנסר על פני חברה גדולה.

טיפים למיתוג

טיפים למיתוג יעיל

התהליך של מיתוג לעסק מורכב יותר ממה שרבים חושבים ובחירת האדם הנכון למיתוג לפעמים הופכת לפעולה לא פשוטה. במאמר הבא תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לבצע את ההחלטות הנכונות בנושא.

כלים למיתוג

מה כלול בחבילת מיתוג

כאשר אתם מתחילים תהליך של מיתוג לעסק עולה הצורך לבחור מהם האלמנטים/הכלים שתרצו ליצור בתהליך. בעמוד הבא אציג בפניכם את האלמנטים הגרפיים שניתן ליצור בעת מיתוג לעסק.