בלוג המעצב

את כל הידע שצברתי במשך השנים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למדתי מהרשת (או לפחות 99% מהידע). נכון להיום הידע שצברתי מאפשר לי להשתכר בכבוד ולעבוד במשהו שאני אוהב לעשות. בנקודה מסוימת בדרך החלטתי להחזיר בחזרה לקהילה והתחלתי לשתף באתרים השונים ברחבי הרשת את הידע. מתחת תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בעצמי במטרה לסייע למי שמחפש ללמוד דברים חדשים הקשורים לתחום העיסוק שלי.

החשיבות של מודעה איכותית לפייסבוק

החשיבות של מודעה איכותית לפייסבוק

פרסום מוצלח בפייסבוק מצריך עיצוב מודעה איכותית. אם אתם עדיין לא מבינים למה שימוש במודעה מקצועית יסייע לקמפיין שלכם כנסו ותלמדו כל מה שצריך לדעת בנושא.

לוגו מתבנית מוכנה או עיצוב בהתאמה אישית?

לוגו מתבנית או עיצוב בהתאמה אישית?

פתחתם עסק חדש? מזל טוב, ולאחר שהבנתם שהלוגו צריך לוגו יש לבחור בין אתרי תבניות לבין מעצב לוגואים. כנסו עכשיו אם אתם רוצים להבין איזה אופציה יותר טובה.

חברות אחסון אתרים מומלצות

חברות אחסון מומלצות שכדאי להכיר

בתור בונה אתרים עם למעלה מ-30 אתרים בחירת אחסון אתרים איכותי הפכה להיות משימה חשובה במיוחד עבורי. במאמר הבא אשתף אתכם ב-5 חברות אחסון מצוינות שזכיתי להכיר.

אתרי/מאגרי תמונות מומלצים למעצבים

מאגרי תמונות למעצבים ובוני אתרים

מחפשים אתרי תמונות סופר איכותיים? תנו לי לסייע לכם בחיפוש. במאמר הבא אשתף אתכם ב-5 מאגרי תמונות מומלצים ואיכותיים שיתאימו למעצבים גרפיים ולבוני אתרים.

מה זה דף נחיתה?

מה זה דף נחיתה? ומה עושים איתו?

דף נחיתה הוא הלב של קמפיין פרסום ולמעשה דף נחיתה לבד יכול להיות אחראי על הצלחת הפרויקט ועל הכישלון שלו. במדריך הבא אסביר מה זה דף נחיתה ואיך ליצור דף נחיתה אפקטיבי.

כמה עולה מיתוג עסקי?

כמה עולה מיתוג עסקי?

רוצים לדעת מה המחיר של מיתוג? רוצים באמת לדעת מה המחיר? בגלל שחבילת המיתוג משתנה מחברה לחברה אז קשה לנקוב במחיר. ובכל זאת כנסו ונסייע לכם לקבל כיוון למחיר.

איך לבחור מעצב מקצועי?

איך למצוא מעצב מקצועי?

אז מה עושים כאשר יש כל כך הרבה מעצבים? איך אפשר לבחור מישהו מקצועי שיספק תוצאות? במאמר הבא אציג 5 כללים שלפיהם ניתן לבחור מעצב גרפי מקצועי שנותן בראש.

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

סוגי מודעות לפרסום בפייסבוק

קיימים סוגים שונים של מודעות לפייסבוק כגון: מודעה סטטית, מודעת וידאו, מודעת אנימציה בפורמט GIF ומודעת קרוסלה. כנסו ותגלו איזה סוג מודעות הכי מומלץ מבין כולם.

האם פרילנסר זול יותר?

האם פרילנסר זול יותר מחברה?

שאלה חשובה שהרבה בעלי עסקים שואלים את עצמם היא האם גרפיקאי פרילנסר יהיה זול יותר מחברה או סטודיו לעיצוב. במאמר הבא אדבר בקצרה על נושא המחירים והעלויות.