בלוג המעצב

את כל הידע שצברתי במשך השנים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למדתי מהרשת (או לפחות 99% מהידע). נכון להיום הידע שצברתי מאפשר לי להשתכר בכבוד ולעבוד במשהו שאני אוהב לעשות. בנקודה מסוימת בדרך החלטתי להחזיר בחזרה לקהילה והתחלתי לשתף באתרים השונים ברחבי הרשת את הידע. מתחת תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בעצמי במטרה לסייע למי שמחפש ללמוד דברים חדשים הקשורים לתחום העיסוק שלי.

איך בונים דף נחיתה אפקטיבי

איך בונים דף נחיתה שמביא לקוחות

רוצים לבנות דף נחיתה שיציף את העסק בלקוחות? במאמר הבא אציג בפניכם את כל הטיפים שחובה להכיר לבניית דף נחיתה שמזרים כמות מטורפת של לקוחות לעסק באופן קבוע.

מה זה באנר? ומה השימושים שלו?

מה זה באנר? ומה השימושים שלו?

באנר הוא מונח כללי לעיצוב של תמונה, זאת יכולה להיות מודעה בגוגל או לפייסבוק ויש כאלו שאפילו לפלייר קוראים באנר. במאמר הבא אעזור לכם מה זה באנר ומה הופך באנר לאפקטיבי.

איך לבחור חברת בניית אתרים?

איך לבחור חברת בניית אתרים?

עם כל כך הרבה חברות בניית אתרים וכל כל הרבה בוני אתרים איך אפשר לבחור? זה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. במאמר הבא אשתף אתכם בכמה טיפים חשובים בנושא.

החשיבות של מודעה איכותית לפייסבוק

החשיבות של מודעה איכותית לפייסבוק

פרסום מוצלח בפייסבוק מצריך עיצוב מודעה איכותית. אם אתם עדיין לא מבינים למה שימוש במודעה מקצועית יסייע לקמפיין שלכם כנסו ותלמדו כל מה שצריך לדעת בנושא.

לוגו מתבנית מוכנה או עיצוב בהתאמה אישית?

לוגו מתבנית או עיצוב בהתאמה אישית?

פתחתם עסק חדש? מזל טוב, ולאחר שהבנתם שהלוגו צריך לוגו יש לבחור בין אתרי תבניות לבין מעצב לוגואים. כנסו עכשיו אם אתם רוצים להבין איזה אופציה יותר טובה.

חברות אחסון אתרים מומלצות

חברות אחסון מומלצות שכדאי להכיר

בתור בונה אתרים עם למעלה מ-30 אתרים בחירת אחסון אתרים איכותי הפכה להיות משימה חשובה במיוחד עבורי. במאמר הבא אשתף אתכם ב-5 חברות אחסון מצוינות שזכיתי להכיר.

אתרי/מאגרי תמונות מומלצים למעצבים

מאגרי תמונות למעצבים ובוני אתרים

מחפשים אתרי תמונות סופר איכותיים? תנו לי לסייע לכם בחיפוש. במאמר הבא אשתף אתכם ב-5 מאגרי תמונות מומלצים ואיכותיים שיתאימו למעצבים גרפיים ולבוני אתרים.

מה זה דף נחיתה?

מה זה דף נחיתה? ומה עושים איתו?

דף נחיתה הוא הלב של קמפיין פרסום ולמעשה דף נחיתה לבד יכול להיות אחראי על הצלחת הפרויקט ועל הכישלון שלו. במדריך הבא אסביר מה זה דף נחיתה ואיך ליצור דף נחיתה אפקטיבי.

כמה עולה מיתוג עסקי?

כמה עולה מיתוג עסקי?

רוצים לדעת מה המחיר של מיתוג? רוצים באמת לדעת מה המחיר? בגלל שחבילת המיתוג משתנה מחברה לחברה אז קשה לנקוב במחיר. ובכל זאת כנסו ונסייע לכם לקבל כיוון למחיר.