גודל באנרים לגוגל

מעצב גרפי » מעצב באנרים » גודל באנרים לגוגל

אז מי אמר שגודל לא קובע? (סתם, צוחקים אל תיקחו את זה למקום כחול). ברגע שאנחנו מתחילים פרויקט של עיצוב באנרים לאחר הבנה של מה סוג הבאנר שבו אנחנו מעוניינים, והבנה בסיסית של איך ניתן ליצור באנר אפקטיבי כל מה שנותר לעשות זה לבחור את הגדלים של הבאנרים לקמפיין פרסום והגודל וכן הגודל כן קובע ומשפיע על גורמים רבים.

גודל באנרים לגוגל

מעוניינים בעיצוב באנרים לפרסום העסק בגוגל? מלאו את הפרטים מתחת ואצור קשר בהקדם:

מה הקטע עם הגדלים וכמות הבאנרים שצריך לגוגל?

נכון להיום בפרסום גלובלי וגם בארץ יש באזור של 15 גדלים שונים לגוגל (קיימים גדלים נוספים שלא נתמכים בהרבה מדינות וגם בארץ). למעשה פרסום בגוגל באמצעות באנרים מתבצע  באתרים שונים ברחבי הרשת, כל אתר תומך בגודל באנר שונה (באנר ריבוע, באנר מלבן וכו’…) ובאופן תיאורטי ככל שיש לכם יותר באנרים בכמה שיותר גדלים כך הפריסה שלכם ברשת תגדל ואתם תופיעו בכמה שיותר אתרים ותגיעו לכמה שיותר אנשים.

בפועל נהוג לעצב סט באזור של 10 גדלים בפרויקטים הקשורים לעיצוב באנרים מאחר וגדלים מסוימים לא נתמכים בהרבה אתרים ברחבי הרשת. ובקשר להערה של הגודל, ככל שגודל הבאנר יותר גדול כך גם הסיכוי שתקבלו יותר לחיצות יגדל. יחד עם זאת בשביל שיהיו לחיצות הבאנר להיתמך בהרבה אתרים ולכן אנחנו משתמשים בבאנרים בגדלים פופולריים.

השפעה נוספת שיש לגדלים היא לפלטפורמת שבה הם יוצגו. גדלים מסוימים נתמכים רק במחשב הנייד ולעומת זאת גדלים אחרים נתמכים גם במובייל, כמובן שקיימים גם באנרים שנתמכים ב-2 הפלטפורמות והם העדיפים. כאשר בוחרים גדלים לבאנרים השיקול שחשוב לקחת בחשבון הוא הפלטפורמה שבה יוצגו הבאנרים ומי קהל היעד של העסק.

גדלי באנרים

אז לאחר החפירות והבנה בסיסית לסיבה לכך שיש גדלים שונים ואיך לבחור אותם מתחת אציג רשימה של כל 15 הגדלים הקיימים ומהם תבחרו את מה שמתאים לכם באופן הטוב ביותר. אם אתם זקוקים לסיוע בנושא ולעיצוב של באנרים לפרסום העסק צרו קשר ואשמח לסייע.

גודל הבאנר (רוחב x גובה)כינוי הבאנרתמיכה בתצוגת מחשבתמיכה בתצוגת נייד

כעת כל מה שנותר לעשות זה לבדוק את התמיכה של הגדלים באתרים שבהם אתם מעוניינים לפרסם. לאחר מכן תוכלו לעשות רשימה של כל הבאנרים שאתם רוצים ולפנות למעצב הבאנרים על מנת ליצור אותם. בדרך כלל מדובר על עיצוב תמונה אחת והתאמה לכל הגדלים שנבחרו.

ניתן לצפות בסרטון הבא במידע נוסף המסביר מה צריך לדעת לפני שמתחילים פרויקט של עיצוב באנרים

טיפים ליצירת באנר אפקטיבי

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

טיפים ליצירת באנר אפקטיבי

מנסים לפרסם את העסק באמצעות באנרים? לעיצוב באנרים יש כללים וטיפים שיכולים לעזור לכם לשפר את ההמרות באופן משמעותי. רוצים לשמוע עוד? כנסו למאמר, זה לא עולה כסף.

סוגי באנרים

כל פרויקט של פרסום בגוגל באמצעות באנרים מתחיל מבחירת סוג הבאנרים שבו אתם מעוניינים. במאמר הבא אלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ואציין איזה סוג באנרים אני מעדיף.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  כלי נגישות

  היי שמי יוחאי, אם אתם מחפשים מעצב גרפי ובונה אתרים לחצו כאן לשליחת וואטסאפ ואשמח לסייעיוחאי ירמיהו

  זמין בוואטסאפ:073-7514909
  חיוג מהירוואטסאפ