מה כלול בחבילת מיתוג

מעצב גרפי » מיתוג לעסק » מה כלול בחבילת מיתוג

במאמרים הקודמים שפרסמתי באתר הסברתי לכם מה זה מיתוג וגם ונתתי לכם גם כמה טיפים למיתוג יעיל. היום נדבר על כלים למיתוג לעסק או למעשה מה כלול בחבילת מיתוג. מתוך האלמנטים הגרפיים שאציג מתחת תוכלו לבחור את האלמנטים שבהם אתם מעוניינים כאשר אתם פונים אל סטודיו למיתוג או אל מעצב גרפי פרילנסר.

מה כלול בחבילת מיתוג

מעוניינים במיתוג מקצועי ואיכותי לעסק? מלאו את הפרטים מתחת ואצור קשר בהקדם:

כלים/פריטים הכלולים במיתוג

מתחת נדבר בקצרה על רוב פריטי המיתוג הקיימים. במידה ואתם רגע לפני מיתוג לעסק תעשו רשימת קניות ותחליטו מה אתם צריכים ומה לא. אני אציין בנוסף שאני עוסק במיתוג שפונה יותר לכיוון הדיגיטלי ופחות לדפוס ולכן אני לא אתייחס להרבה כלים חשובים שבעלי עסקים משתמשים בהם הדפסה כמו פליירים, פולדרים, רולאפ, ברושור, שלט וכו’…

עיצוב לוגו – לוגו הוא האלמנט הגרפי החשוב ביותר במיתוג העסק. לוגו הוא בדרך כלל תמונה המכילה את שם העסק ולעיתים הוא יכיל גם אייקון/סמלון וסלוגן המתאר את פעילות העסק או את המוטו שלו. עיצוב הלוגו בדרך כלל יתחיל את תהליך המיתוג ורק לאחר הסיום ניתן יהיה לעבור לכל שאר הפרטים (מתחילים מלוגו כי הוא מופיע בכל שאר האלמנטים הגרפיים).

בניית אתר – אתר אינטרנט יעזור לכם לשווק ולקדם את העסק בעולם הדיגיטלי. אתר שמקודם בגוגל באופן אפקטיבי יחזיר את ההשקעה ויכניס לכם לקוחות חדשים באופן קבוע גם ללא פרסום ממומן. יחד עם זאת חשוב לציין שקידום של אתר הוא תהליך ארוך ומייגע שיכול לקחת שנים והשקעה כספית לא מבוטלת ובשנים הראשונות אתר אינטרנט לא הולך להניב תשואה רבה לעסק. בניית אתר על ידי מישהו מקצועי מתאימה בדרך כלל לעסקים מבוססים בעלי הכנסה ופחות לעסקים חדשים עם תקציב נמוך.

חתימה למייל – שימוש בחתימה למייל הוא אחד מהכלים שאני הכי אוהב. היכולת להוסיף תמונה עם לוגו העסק, שם העובד ופרטי יצירת קשר משפרת באופן משמעותי את התדמית של העסק בעיני הלקוחות ולכן זה משהו שאני ממליץ עליו בחום.

נייר מכתבים – נייר מכתבים הוא דף A4 (דף של מדפסת ביתית) שמכיל את לוגו העסק ופרטי יצירת הקשר. נייר מסוג זה נקרא גם דף לוגו ועל ידי יצירת דף לוגו ניתן להדפיס כל מכתב רשמי של העסק באופן ממותג עם לוגו והפרטים שלכם. ניתן גם לשמור את נייר המכתבים בתור תבנית קובץ וורד ולשלוח גם מסמכים במייל עם הרקע הממותג של העסק.

מעטפה ממותגת – בדומה לנייר מכתבים ממותג אם אתם שולחים מעטפות או חבילות באמצעות הדואר ניתן גם ליצור מעטפה ממותגת המכילה את עיצוב הלוגו ואת פרטי העסק. תחשבו איזה רושם מטורף זה עושה ללקוח שמקבל מעטפה ממותגת עם נייר ממותג ותשוו את זה למעטפה לבנה פשוטה שאתם מקבלים ואתם תבינו שיש הבדל רציני.

כרטיס ביקור – קיימות 2 גישות בנושא של כרטיסי ביקור. הגישה הראשונה של אנשים שאומרים שכרטיסי ביקור זה אופנה שחלפה מהעולם ואלו שממשיכים להשתמש בהם. בגדול לא מזיק שיהיה לכם כרטיס ביקור למרות שהיום העולם כבר הפך לדיגיטלי ואם יש לכם אתר יותר קל לשלוח אותו מאשר כרטיס ביקור שייזרק לפח. נקודה נוספת שחשוב להכיר היא הכרטיס הביקור הדיגיטלי אבל הוא פחות שימושי כאשר יש לכם אתר מקצועי שאליו ניתן להפנות את המבקרים במקום.

תמונת נושא לפייסבוק – הפריט האחרון שנדבר עליו הוא תמונת נושא לפייסבוק. במידה ואתם מתכננים לפתוח עמוד פייסבוק עסקי רצוי וגם מומלץ להציג בראש העמוד תמונת נושא מעוצבת ומקצועית. אם אתם לוקחים את זה גם לשלב הבא ניתן לעצב אפילו את הפוסטים הראשונים של העמודים וליצור רושם ראשוני חיובי עבור לקוחותיכם הפוטנציאליים שנכנסים לעמוד העסקי שלכם.

ניתן לצפות בסרטון הבא במידע נוסף המסביר מה זה מיתוג ואיך מתנהל תהליך של מיתוג עסקי

טיפים למיתוג יעיל

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מה זה מיתוג עסקי?

מיתוג עסקי הוא אחד השלבים החשובים ביותר בקרב עסקים חדשים שרק מתחילים את דרכם העסקית. במאמר הבא תוכלו להבין בצורה טובה יותר מה זה מיתוג ומה הוא כולל.

טיפים למיתוג יעיל

התהליך של מיתוג לעסק מורכב יותר ממה שרבים חושבים ובחירת האדם הנכון למיתוג לפעמים הופכת לפעולה לא פשוטה. במאמר הבא תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לבצע את ההחלטות הנכונות בנושא.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  כלי נגישות

  היי שמי יוחאי, אם אתם מחפשים מעצב גרפי ובונה אתרים לחצו כאן לשליחת וואטסאפ ואשמח לסייעיוחאי ירמיהו

  זמין בוואטסאפ:073-7514909
  חיוג מהירוואטסאפ