5 סיבות לבחירת מעצב פרילנסר

מעצב גרפי » 5 סיבות לבחירת מעצב פרילנסר

טוב אז נתחיל מזה שאני לא יודע עם שמתם לב או לא אבל אני מעצב גרפי פרילנסר (אם לא שמתם לב פשוט תסתכלו על הלוגו). מה שזה בעצם אומר זה שהדעה שלי בנושא מעט משוחדת ואני הולך להאדיר את ציבור הפרילנסרים על פני החברות הגדולות. מתוך מה שתקראו תחליטו מה אתם חושבים והאם פרילנסר יהיה עדיף לכם על פני חברה לעיצוב.

למה לבחור פרילנסר לפרויקט

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

סיבות לכך שעדיף מעצב פרילנסר על פני חברה

טוב אז בואו נדבר על כמה סיבות שלפיהם לדעתי עדיף לבחור בגרפיקאי פרילנסר על פני חברה גדולה. דיברתי על חלק מהסיבות במאמר של פרילנסר או חברה גדולה ובמאמר זה ארחיב מעט את מה שנאמר שם ואציג סיבות נוספות.

אני אסייג ואומר שכאשר מדובר על חברה גדולה שמעוניינת בשירותי עיצוב גרפי ובניית אתרים במרבית המקרים יהיה מתאים יותר לפנות בהתאמה לחברה גדולה המציעה את השירותים שאתם מחפשים. לעומת זאת כשמדובר בעסקים קטנים ובינוניים מרבית הסיבות מתחת יעזרו לכם להבין למה פרילנסר יתאים לכם בצורה טובה יותר מאשר חברה.

יחס אישי

כמובן שזה תלוי באדם מולו אתם מתנהלים אבל בחברות גדולות מרבית העובדים מנהלים במקביל עשרות פרויקטים, זה מגיע לרמה שהאדם שמתנהל מולכם בקושי זוכר איך קוראים לכם והמטרה של החברה היא להעמיס על כל עובד כמה שיותר פרויקטים. בהתנהלות מול פרילנסר לעומת זאת במרבית המקרים תקבלו ייחס אישי יותר מאחר ומרבית פרילנסרים לא מעמיסים את אותה כמות פרויקטים כמו חברות גדולות.

תועלת המחיר

דיברתי כבר על הנושא של האם פרילנסר זול מחברה וציינתי שבמרבית המקרים פרילנסר זול יותר מחברות ולעומת זאת לעיתים הניסיון, הוותק והכישורים של הפרילנסר יגרמו לכך שהוא יהיה יקר אפילו מהחברות הגדולות. מה שחשוב לדעת זה שברוב המקרים כאשר אתם מתנהלים מול פרילנסר הוא לא יעמיס עליכם עלויות של משרד מפואר, משכורות לעובדים, הוצאות ניקיון ומטבח וכו'… לכן במרבית המקרים הוא יהיה עדיף על פני חברה גדולה שתדרוש במחיר עלויות שאתם לא בהכרח צריכים לשלם.

לטוב או לרע אתם יודעים מה תקבלו

כאשר אתם מתנהלים מול חברה גדולה והם מציגים בפניכם תיק עבודות מרשים אז חשוב לדעת שהתיק עבודות לא תמיד מייצג את הרמה של כל עובדי החברה אלה רק את הרמה של הפרויקטים הטובים ביותר שהם עשו. יכול להיווצר מצב שיציגו בפניכם תיק עבודות מדהים ואם אתם עסק קטן עם תקציב נמוך מי שיעשה את הפרויקט בפועל הוא מעצב מתחיל עם מעט ניסיון והתוצאות יהיו בהתאם. לעומת זה בהתנהלות מול פרילנסר במרבית המקרים תיק העבודות מייצג פרויקטים שעשה האדם מולו אתם מתנהלים ולא אף אחד אחר.

ללא אנשי מכירות

בחברות הגדולות במקרים רבים אתם מתנהלים מול מנהל פרויקטים או איש מכירות שפשוט יגיד לכם כל מה שאתם רוצים לשמוע רק כדי לבצע את המכירה. בפועל את מרבית ההבטחות הוא לא תמיד יטרח לקיים. בהתנהלות מול פרילנסר לעומת זאת אתם מדברים עם מי שיעשה את העבודה בפועל ולכן אם אתם מתנהלים מול אדם הוגן אתם תקבלו הבנה טובה של התמורה שתקבלו למחיר שננקב בלי שטיקים ובלי טריקים.

הלקוח הוא כרטיס הביקור של המעצב

כשאני עושה עבודה ללקוח אני משקיע הרבה מאוד כי אני יודע שהשם שלי עומד מאחורי תוצאות העבודה. אני יודע גם שאם אני אבצע עבודה טובה והלקוח יהיה מרוצה הוא יחזור ויספק לי עבודה נוספת ואפילו ימליץ עלי למכרים שלו (מרבית הפרויקטים שאני מקבל הם מלקוחות חוזרים). בחברה גדולה לעומת זאת אתם מתנהלים מול עובד שכיר ותכלס כל מה שמעניין זה המשכורת ולסיים את היום, אתם פחות חשובים.

תעשו את הבחירה הנכונה

אז קיבלתם מעל כמה נקודות למחשבה למה פרילנסר יכול לספק במקרים מסוימים שירות טוב יותר. כמובן שזה תלוי באדם מולו אתם מתנהלים ולא חסרים פרילנסרים שמתנהלים באופן חובבני והשירות שלהם הוא תת רמה. תעשו את החושבים שלכם ותחליטו מה מתאים לכם יותר וכל מה שאני יכול לעשות זה לאחל לכם שתבצעו את הבחירה הנכונה.

יוחאי - מעצב גרפי

נעים להכיר, שמי יוחאי ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למעלה מעשור, למעשה אני מתקרב כבר לעשור וחצי אבל מי סופר.

מרבית העיסוק שלי הוא בתחום הדיגיטל והשירותים שבהם אני מתמחה הם: בניית אתרים בוורדפרס, בניית דפי נחיתה, עיצוב באנרים ומודעות וכל מה שקשור לקידום עסקים בג'ונגל הדיגיטלי.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

איך לקדם את העסק עם Google My Business

גוגל עסקים הפכה להיות כלי מצוין ויעיל ביותר לקידום עסקים ברחבי הרשת ללא עלות כספית. במאמר הבא תוכלו לראות מספר דרכים לקידום העסק באמצעות גוגל עסקים.

האם פרילנסר זול יותר מחברה?

שאלה חשובה שהרבה בעלי עסקים שואלים את עצמם היא האם גרפיקאי פרילנסר יהיה זול יותר מחברה או סטודיו לעיצוב. במאמר הבא אדבר בקצרה על נושא המחירים והעלויות.

פרילנסר או חברה גדולה?

עסקים רבים שזקוקים לסיוע בתחום הדיגיטלי והעיצוב הגרפי מתקשים להגיע להחלטה כאשר הם צריכים לבחור בין פרילנסר לחברה גדולה. במאמר הבא אסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה הנכונה.

כלי נגישות